Březen 2010

Svět nám hloupne

4. března 2010 v 11:38 Moje B L A B L A
Tato epidemie vzrůstá generaci po generaci. Pomalu ale jistě přichází další stadium v lidské evoluci. Nejdřív jsme byli opice, poté lidé a teď přichází nový stupeň. Je vyvynutější, chtřejší, lepší. Říkejme mu trol. Trol se dokáže pohybovet neskutečnou rychlostí (po internetovém prohlížeči), jeho mozek dokáže bleskově zpracovat velké množství informací (menu v McDonaldu si dokáže složit během několika sekund) a jeho vytrvalost nezvá mezí (24 hodinové seriálové maratony už nejsou problém).

Jaký vliv ale způsobuje vývin v trola? Bohužel, musím obvinit televizi. POZOR! Je až neuvěřitelné jak rychle tento proces probíhá. Dala jsem si tu práci a udělala jsem názorný pokus, který je vzkutku alarmujcí. Zde je ukázka z mého oblíbeného seriálnu Family Guy:

Mé babičce a mamce byla tato ukázka přeložena. Babička nechápala. A i přes opakovanou výzvu ať v tom nehledá smysl , nedokázala přijmout fakt, že je na tom něco vtipnýho. Mamka sice také hledala smysl vtipu ale po přimutí faktu, že to smysl nemá, se při některých z pasáží usmála. A já? Stáhla sem si originál písničky na Ipod a před zrcadlem sem si nacvičovala taneček.

Dobře, možná je to trochu zavádějící ale chápete mojí myšlenku. Čím míň přemýjšlení stačí k tomu aby jsme se zasmáli, tím víc se nám to líbí. Já se osobně na generaci trolů neuvěřitelně těšim. A myslim, že my blogaři jsme v evoluci trochu napřed.

Zebrahead

4. března 2010 v 9:55 M U S I C
Ed Udhus // Greg Bergdorf // Ali Tabatabaee // Ben Osmundson // Matty Lewis

Rap punkroková skupina založena roku 1996.
Facebook fankub zde.
Moje oblíbené písničky:

Into you (mp3)

Playmate of The Year (mp3)Parodie na Avril Girlfriend :D
Od 2:08 nejlepší taneček.

Polemizovat

3. března 2010 v 15:53 Moje B L A B L A
V mém minulém příspěvku v "Moje BLA BLA" rubrice sem užila slovo polemizovat. Musím se přiznat, že sem si připadala hodně inteligentní a originální. Teda až do doby něž sem si to slovo dala do vyhledávání na blog.cz. Zjistila jsem, že celkem dost lidí má takto vytříbeným a vzdělaný slovník(přes 10 000 výsledků). Tady je TOP 5 závažných problémů, o kterých musely autorky polemizovat.

5. Uživatelka Haniecka polemizuje nad tím komu nese Ashley Tisdale kelímek s kaffem s kterým je zachycena asi na 10 téměř totožných paparazzi fotek. Bohužel přes moje opakované výzvy, e-maily a dopisy se k tomu Ashley nechtěla vyjádřit. Bude to asi další tajemství v dějinách lidstva.

4.Další vážná polemizace se strhla u článku zda existujou úpířy. Slečna Míša je stále na vážkách zda jsou skuteční či nikoli. Bohužel ji musím zklamat. Debatovat můžete s jakýmkoli slovníkem ale když neexitujou tak prostě neexistujou.

3.Káva celebrit je asi příliš významná aby si o ní dalo jen tak mluvit. Tentokrát se však nejednalo o kávě Ashley nýbrž Vanessi Hudgens. Autorka Deni polemizuje od kud si tato celebrita odnáší svůj šálek. Po použití vyspělých počítačových technologii a pečlivého proskoumání kelímku jsem nakonec rozšifrovala název kavárny. Ale jejím prozrazením nechci kazit Deni polemizaci.

2.Zuzann vás ve články Anonmní vyzývá aby jste anonymně neuráželi ale polemizovali. Zní logicky, ale jak chcete člověka, kterej se schopnej jen napsat "seš blbá", aby vedl diskuzi? Těm lidem se říká trolové a jedinej jejich cíl je vás nasrat. Až jednou donutíš trola aby přestal trolovat pomocí moudrého promluvení do duše, zavolej mi, dám ti svojí kolekci conversek.

1.Vítězem se stává...Blog http://totmujsvet.blog.cz/, který má celou rubriku nazvanou naším oblíbeným slovem. Anó je to POLEMIZACE. Ať je tento název sebegeniálnější bohužel se nenašlo mnoho lidí, kterým by se polemizovat chtělo. Jediný zúčastněný stal autor a záhadný muž přezdíváný "ten z daleka".

Jelikož pochybuju, že mojí polemizace by se zúčastnilo více lidí než té, kterou zavedl náš vítěz, tak asi žádnou začínat nebudu. Nebo spíš mě vůbec nic nenapadá. Jestli tebe jo, tak mi to napiš do komentářů. A jestli ne tak si tam napíšu něco sama. A jestli mi ani neodpovíš tak si i sama odpovím. A bude to nelepší polemizace jakou na blog.cz kdy měli. Bože já potřebuju kamarády.

Co s blogem?

3. března 2010 v 14:26 Moje B L A B L A
Důvod proč jsem si založila blog byl nejspíš designe. Boužel to byl asi jedinej důvod. Vystřídala sem asi 4 vzhledy než sem nakonec zůstala u tohoto. Co na něj říkáš? Jó no. Ale co teď. Psaní mě nikdy moc nešlo. Takže jestli v tomhle mam nějaký do očí byjící hrubky tak se mi vysměj, už sem na to zvyklá. Rozhodla sem se, že sem aspoň budu dávat obrázky svích oblíbených kapel a umělců. No jo, jenže zkopírovanej životopis Blink 182 tu má spousta lidí a že by se mi sem navalila kupa lidí jen aby se koukla na tři obrázky, tak s tim taky nepočítám. To by mě zajímalo jestli tohle si někdo někdy přečte. Jestli to čteš a dočetl ses až sem tak mi prosimtě napiš do komentáře, protože to sem fakt zvědavá. Možná bych mohla udělit i nějakou cenu. Když už seš tady tak by ses mohl/a kouknout na kapelo The Operation M.D. kde vystupuju rozkošnej baskytarista ze Sum 41. To video mi přijde fakt docela vtipný. Tak se měj hezky. Budu polemizovat zas někdy jindy. (Polemizovat, hah, hezký slovo)

The Operation M.D.

2. března 2010 v 21:29 M U S I C
Todd Morse // Jason McCaslin

Todd Morse kytarista a vedlejší zpěvák skupiny H2O a Juliette and the Licks
Jason McCaslin aka Cone baskytarista a vedlejší zpěvák skupiny Sum 41

The Operation M.D. je vedlejší projekt těchto dvou hudebníků, z kterého vyšlo CDčko We Have an Emergency. Moje oblíbená písnička je Sayonara. (mp3)


Someone Like You

Facebook fanklub zde.


Sabina Kelley

2. března 2010 v 19:44 M O D E L S
Pin-up modelka a burleskní tanečnice.
Facebook fanklub zde.
Moje oblíbené fotky:
***
***
***
***

TwiggX

1. března 2010 v 20:11 M O D E L S
Švédská alternativní modelka narozena roku 1990.
Facebook fanklub zde.
Moje oblíbené fotky:

***
***
***