Polemizovat

3. března 2010 v 15:53 |  Moje B L A B L A
V mém minulém příspěvku v "Moje BLA BLA" rubrice sem užila slovo polemizovat. Musím se přiznat, že sem si připadala hodně inteligentní a originální. Teda až do doby něž sem si to slovo dala do vyhledávání na blog.cz. Zjistila jsem, že celkem dost lidí má takto vytříbeným a vzdělaný slovník(přes 10 000 výsledků). Tady je TOP 5 závažných problémů, o kterých musely autorky polemizovat.

5. Uživatelka Haniecka polemizuje nad tím komu nese Ashley Tisdale kelímek s kaffem s kterým je zachycena asi na 10 téměř totožných paparazzi fotek. Bohužel přes moje opakované výzvy, e-maily a dopisy se k tomu Ashley nechtěla vyjádřit. Bude to asi další tajemství v dějinách lidstva.

4.Další vážná polemizace se strhla u článku zda existujou úpířy. Slečna Míša je stále na vážkách zda jsou skuteční či nikoli. Bohužel ji musím zklamat. Debatovat můžete s jakýmkoli slovníkem ale když neexitujou tak prostě neexistujou.

3.Káva celebrit je asi příliš významná aby si o ní dalo jen tak mluvit. Tentokrát se však nejednalo o kávě Ashley nýbrž Vanessi Hudgens. Autorka Deni polemizuje od kud si tato celebrita odnáší svůj šálek. Po použití vyspělých počítačových technologii a pečlivého proskoumání kelímku jsem nakonec rozšifrovala název kavárny. Ale jejím prozrazením nechci kazit Deni polemizaci.

2.Zuzann vás ve články Anonmní vyzývá aby jste anonymně neuráželi ale polemizovali. Zní logicky, ale jak chcete člověka, kterej se schopnej jen napsat "seš blbá", aby vedl diskuzi? Těm lidem se říká trolové a jedinej jejich cíl je vás nasrat. Až jednou donutíš trola aby přestal trolovat pomocí moudrého promluvení do duše, zavolej mi, dám ti svojí kolekci conversek.

1.Vítězem se stává...Blog http://totmujsvet.blog.cz/, který má celou rubriku nazvanou naším oblíbeným slovem. Anó je to POLEMIZACE. Ať je tento název sebegeniálnější bohužel se nenašlo mnoho lidí, kterým by se polemizovat chtělo. Jediný zúčastněný stal autor a záhadný muž přezdíváný "ten z daleka".

Jelikož pochybuju, že mojí polemizace by se zúčastnilo více lidí než té, kterou zavedl náš vítěz, tak asi žádnou začínat nebudu. Nebo spíš mě vůbec nic nenapadá. Jestli tebe jo, tak mi to napiš do komentářů. A jestli ne tak si tam napíšu něco sama. A jestli mi ani neodpovíš tak si i sama odpovím. A bude to nelepší polemizace jakou na blog.cz kdy měli. Bože já potřebuju kamarády.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 →LAvri← →LAvri← | Web | 3. března 2010 v 19:27 | Reagovat

Tak to se máš...já si na teb film etě pár dní počkám xD

2 AnnElfwind AnnElfwind | Web | 3. března 2010 v 22:21 | Reagovat

A to já se tak snadno odradit nenechám. Jasně, asi to nebude mít efekt, ale proč to nezkusit. A co víš, třeba si někdo uvědomí, jakou pakárnu to provádí a rozsvítí se mu v tý jeho mozkovně. :)

3 Just do it. Just do it. | Web | 3. března 2010 v 22:55 | Reagovat

ano, myslím, že z glbálního i morálního hlediska jsou tyto věci velice závažnými problémy, tudíž se autorkám absolutně nedivím, že o těchto tématech začaly polemizovat...

4 Lilly Lecter Lilly Lecter | Web | 3. března 2010 v 22:58 | Reagovat

Zoner photo studio 12 a Photofiltre

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama