Svět nám hloupne

4. března 2010 v 11:38 |  Moje B L A B L A
Tato epidemie vzrůstá generaci po generaci. Pomalu ale jistě přichází další stadium v lidské evoluci. Nejdřív jsme byli opice, poté lidé a teď přichází nový stupeň. Je vyvynutější, chtřejší, lepší. Říkejme mu trol. Trol se dokáže pohybovet neskutečnou rychlostí (po internetovém prohlížeči), jeho mozek dokáže bleskově zpracovat velké množství informací (menu v McDonaldu si dokáže složit během několika sekund) a jeho vytrvalost nezvá mezí (24 hodinové seriálové maratony už nejsou problém).

Jaký vliv ale způsobuje vývin v trola? Bohužel, musím obvinit televizi. POZOR! Je až neuvěřitelné jak rychle tento proces probíhá. Dala jsem si tu práci a udělala jsem názorný pokus, který je vzkutku alarmujcí. Zde je ukázka z mého oblíbeného seriálnu Family Guy:

Mé babičce a mamce byla tato ukázka přeložena. Babička nechápala. A i přes opakovanou výzvu ať v tom nehledá smysl , nedokázala přijmout fakt, že je na tom něco vtipnýho. Mamka sice také hledala smysl vtipu ale po přimutí faktu, že to smysl nemá, se při některých z pasáží usmála. A já? Stáhla sem si originál písničky na Ipod a před zrcadlem sem si nacvičovala taneček.

Dobře, možná je to trochu zavádějící ale chápete mojí myšlenku. Čím míň přemýjšlení stačí k tomu aby jsme se zasmáli, tím víc se nám to líbí. Já se osobně na generaci trolů neuvěřitelně těšim. A myslim, že my blogaři jsme v evoluci trochu napřed.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bammby bammby | Web | 5. března 2010 v 17:27 | Reagovat

bože ten koniec je riadny....a ako som sa na to pozerala...nebolo to akoby nič nové pre mna...že proste fu....je to fakt taký real...akoby...weeej.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama